Indeling training senioren

In onderstaand overzicht vind je de indeling van de trainingen voor de senioren. 

  • De groepen van Mark starten 9 maart
  • De groepen van Johan & Mike starten 16 maart
Indeling Seniorentrainingen Voorjaar 2020 - TV Son en Breugel  
 
Maandag Mark Pluk Maandag Johan van der Heijden    
   19.30-20.30 uur    
  Wilma van der Meijden     
  Yvonne Londsdale-Raaijmakers     
  Betina Elemark     
       
 20.30-21.30 uur  20.30-21.30 uur    
Wikke Setz  Bart van de Bent      
Michiel Werkhoven  Ralph Beukers     
Theo van den Steenhoven Stefan Suy     
Marielle van der Wierst   Jasper Draaisma    
Paul van Duijnhoven      
       
 21.30-22.00 uur  21.30-22.00 uur    
Inge Postema Barbara van der Horst    
Elmer Jilsink Famke van der Horst    
       
Dinsdag Mark Pluk      
 20.30-22.00 uur      
Rene Haaksman      
Hub Thijs      
Geert Duijf      
Bouwe Mul      
Alexander Bakker      
Jan-Maarten Lombarts      
       
  Woensdag Johan van der Heijden    
   18.30-19.30 uur    
  Veerle Mul    
  Evelien van Beek    
  Daphne Dinkelberg    
  Lieke van den Oever    
       
   19.30-20.30 uur    
  Ineke van Grinsven    
  Marjolein Maas    
  Nicole Deckers    
  Imke Segers    
       
   20.30-21.30 uur    
  Ronnie Castelijn     
  Jurgen Theeven     
  Arno van Zoest    
  Tom Kienhuis    
       
Donderdag Mark Pluk Donderdag Johan van der Heijden Donderdag Mike Martin  
   19.00-19.30 uur    
  Ilse Kessels    
  Vincent Verhoeven    
       
 20.00-21.00 uur  20.00-21.00 uur    
Adeline van de Bogaerde  Jeanine de Greef      
Saskia van Zijtveld  Sarah Mischke     
Ineke Thomasse  Arno de Vries   20.30-21.30 uur  
Ingrid de Vroom   Franca Meulenbroeks   
    Hanneke Verhoeven   
 21.00-22.00 uur  21.00-22.00 uur Yvonne Cornelis   
Peter van Asseldonk  Ineke Groothoff  Hans Leijten  
Rolf van de Bogaerde Peter van den Eijnden    
Norbert Konincks  Karin van Leeuwen    
Frank van der Hagen  Barbara Tibben     
Elly de Heer  Niek van Stipdonk    
  Ingeborg Hold